Elektroterapi Sistemleri
Bilinmesi Gereken Konular
 
Dijital Spektrofotometre  
Alexandrite Lazer Epilasyon  
Diot Lazer Epilasyon  
IPL Lazer Epilasyon  
Nd-Yag Lazer Epilasyon  
Sık Sorulan Sorular  
  Lazer Epilasyon Nedir?  
  Lazer Epilasyon Öncesi  
  Lazer Epilasyon Sonrası  
  Lazer Uygulanmayan Durumlar  
  Lazer Epilasyon Güvenlimidir?  
  Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz  
  Lazer Epilasyon Kanser Yapar mı?  
  Lazer Epilasyonda Acı Duyar mıyım?  
  Koltukaltı Lazer Epilasyon  
  Yüz Lazer Epilasyon  
  Genital Bölge Lazer Epilasyon  
Temsil Ettiğimiz Markalar
 
  GentleMax Lazer Sistemleri  
  Lightage Lazer Sistemleri  
  Candela Lazer Sistemleri  
  Syneron Lazer Sistemleri  
  VelaShape  
Vücud Bakım Sistemleri
 
  Shape Sistemleri  
  Elektroterapi Sistemleri  
  Vakumterapi Sistemleri  
  Radyofrekans Sistemleri  
Saç Dökülmesi  
Erkeklerde Lazer Epilasyon  
     
     
.

Cilt, ciltaltı ve derin adale gruplarının yüksek frekanslı elektriksel uyarılarla aktive edilmesi esasına dayanmaktadır. Özellikle adale gruplarının aktivasyonu ile muskulovenöz pompalar aktif hale getirilir ve dokulardaki lenfatik blok ortadan kaldırılır, ayrıca elektrolipolize özel elektriksel uyarı çeşitleriylede yağların mobilizasyonu sağlanabilir.

Ayrıca uygulama alanlarındaki toplayıcı sisteminde aktivasyonu ile dokulardaki oksijenlenmede rölatif bir artış olacaktır ve yağların harcanması hızlanmış olacaktır.

Zayıflama terapileri içinde kalori harcatan tek tedavi şekli olmasıylada elektroterapinin ayrı ve vazgeçilmez bir yeri vardır. Dolayısıyla zayıflama paketlerinde her seans da mutlaka olması gereken bir uygulamadır.

Elektroterapilerde doz kişiye göre ayrlanmalıdır.Tedavi toleransı kişiden kişiye çok değişmektedir. Adalelere gücünden fazla yüklenmek laktik asit birikimine ve sonrasında da ağrıya neden olabileceğinden doz ve

süre her seansda kademe kademe ve yine kişinin tolere edebileceği ve adalede şiddetli kasılma ve ağrı yaratmayacak şekilde ayarlanmalıdır.

Tedavi ilerledikçe daha yüksek akımın verildiği programlara geçilebilir ve buda tedavi etkinliğini artırır
Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 
 
09.30-20.00
CTS
09.30-20.00


0 232 464 22 00

 
   
   
Dominik Cad. (Gazi ilkokulu ArkasI) Sarılar Apt. K:5 D:5 Alsancak - iZMiR

Tel: 0 232 464 22 00 (pbx) Faks: 0 232 464 66 20

E-posta: info@medislim.com.tr Web: www.medislim.com.tr