Diot Lazer Epilasyon
Bilinmesi Gereken Konular
 
Dijital Spektrofotometre  
Alexandrite Lazer Epilasyon  
Diot Lazer Epilasyon  
IPL Lazer Epilasyon  
Nd-Yag Lazer Epilasyon  
Sık Sorulan Sorular  
  Lazer Epilasyon Nedir?  
  Lazer Epilasyon Öncesi  
  Lazer Epilasyon Sonrası  
  Lazer Uygulanmayan Durumlar  
  Lazer Epilasyon Güvenlimidir?  
  Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz  
  Lazer Epilasyon Kanser Yapar mı?  
  Lazer Epilasyonda Acı Duyar mıyım?  
  Koltukaltı Lazer Epilasyon  
  Yüz Lazer Epilasyon  
  Genital Bölge Lazer Epilasyon  
Temsil Ettiğimiz Markalar
 
  GentleMax Lazer Sistemleri  
  Lightage Lazer Sistemleri  
  Candela Lazer Sistemleri  
  Syneron Lazer Sistemleri  
  VelaShape  
Vücud Bakım Sistemleri
 
  Shape Sistemleri  
  Elektroterapi Sistemleri  
  Vakumterapi Sistemleri  
  Radyofrekans Sistemleri  
Saç Dökülmesi  
Erkeklerde Lazer Epilasyon  
     
     

 

Fotoğraf: http://www.bagdatcaddesi.net/v2/images/icerik/bikini1333.jpg

Günümüzde hem erkek hem de kadınlar lazer epilasyon uygulamaları ile birlikte tüylenme ve cilt üzerinde meydana gelen hasarlara karşı en iyi sonucu verecek tedaviyi uygulatmaktadırlar. Lazer epilasyonlar sayesinde sadece tüylenme sorunu değil, çatlaklar, cilt sarkmaları, sivilce, akne tedavileri üzerinde de etkili olmaktadır.

Diode lazer epilasyon bilinmesi gerekenler?
Lazer epilasyonların amacı hedefe en kısa zamanda güvenli şekilde ulaşmaktır. Lazer epilasyon uygulamalarından birisi diode lazer epilasyondur. Lazer epilasyon cihazlarında dalga boyu çok önemlidir. Kıl köklerine etki etmesi açısından çok önemli olan dalga boyu diode lazer epilasyonda uzundur.

Diode lazer epilasyon hangi avantajları sunar
• Dalga boyu diğer lazer epilasyon cihazlarına göre daha uzundur.
• Kalın kıllarda daha çok etkilidir.
• Diğer epilasyon cihazlarına göre tüm cilt tiplerinde kolaylıkla uygulanabilir.
• Lazer epilasyon uygulaması sırasında deride leke olma olasılığı düşüktür.
• İnce ve kalın tüylerde aynı anda tedavi yapılabilmektedir. İnce tüylerin tekrar çıkmasını veya kalınlaşmasını önler.

Diode lazer epilasyon hangi bölgelerde önerilmektedir?
Diode lazer epilasyon sırt bölgesi, kol ve yüz bölgesinde etkili olduğunu göstermiştir. Ayrıca bazı diode sistemlerine eklenen radyofrekans ilavesi ile hem kalın hem ince kıl yapısında etkili olmaktadır. Biz, hastalarımızda eğer kalın ve ince kıl yapısı aynı anda bulunuyorsa diode lazer epilasyon sistemini daha fazla öneriyoruz. Bunun sebebi ise diode lazer epilasyonda dalga boyunun yüksek olmasından ve daha derine nüfuz edebilmesidir. Böylece aynı anda hem ince hem de kalın kıl yapısına etki ederek işlemi tamamlamaktayız.

Diode ütüleme lazer nedir?
Lazer epilasyon uygulamalarında gerçek boyutta yenilik olarak adlandırılan ütüleme sistemi ile hastalarımız daha az acı hissetmektedir. Diğer epilasyon uygulamalarında nokta atışı yapılırken, diode ütüleme lazer uygulamasında ard arda yapılan seri atışlarla daha az acı hissedilir. Diode ütüleme lazer sayesinde kıl kökünün en derin noktasına inerek kıl kökünü yok eder. Dokulara kesinlikle zarar vermez. Diode ütüleme lazer epilasyon ile aynı ütü yapar gibi uygulanır. Tüm kıl yapısına ve cilt yapısına uygundur.

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.
 
09.30-20.00
CTS
09.30-20.00
 

0 232 464 22 00

 
   
   
Dominik Cad. (Gazi ilkokulu ArkasI) Sarılar Apt. K:5 D:5 Alsancak - iZMiR

Tel: 0 232 464 22 00 (pbx) Faks: 0 232 464 66 20

E-posta: info@medislim.com.tr Web: www.medislim.com.tr